خانه » سرگرمی » کف بینی » آموزش کف بینی
دوره DBA مدیریت اجرایی کلاس زبان مشهد آزمون وکالت آزمون سردفتری

آموزش کف بینی

درباره کف بینی

کف بینی، هنر یا دانشی در مورد شناخت ماهیت افراد ، نکات مخفی و ناپیدای سرنوشت، شغل و زندگی آنها با استفاده از خطوط و نشانه های دستانشان میباشد . تسلط بر این موضوع نیاز به سالها مطالعه و تجربه دارد اما با بررسی و یادگیری اطلاعات ارائه شده در این اپلیکیشن هر کسی میتواند تا حدودی کف بینی را یاد بگیرد.

خطوطimg2

خطوط دستهای انسان بدون دلیل بوجود نیامده اند بلکه ناشی از تاثیر های آسمانی و فردیت خود شخص میباشند.

 

خط سرنوشت

وقتی که خط سرنوشت از خط زندگی جدا شده و با قدرت به سمت بالا برود . موفقیت و ثروت از طریق شایستگی های شخصی خود فرد img0205بدست خواهد آمد. اما اگر این خط در قسمت پایین نزدیک به مچ  دست پیچ خورده و دارای چرخش باشد بیانگر این موضوع خواهد بود که بخش آغازین زندگی شخص مورد نظرقربانی آرزوهای پدر و مادر و یا بستگانش خواهد شد.

 

 

 

 

خط خورشیدimg0206

یک خط مستقیم ، عمیق ، محکم و طولانی نشان دهنده ی حداکثر شدت و درخشندگی ، خلاقیت ، استعداد ،‌ شهرت و ثروت برای فرد خواهد بود . این پتانسیل ها با کوتاه ، کمرنگ و نازک شدن ،‌موجدار شدن ، شکسته و دندانه دار شدن و یا تشکیل جزیره های کوچک کاهش میابد. اگر این خط در سالهای بعدتر زندگی تشکیل شود نشان دهنده ی این موضوع است که تلاشهای فرد در سالهای اولیه زندگی باعث میشود که زندگی آینده اش بسیار شگفت انگیز باشد.

خط عطاردimg0207

خط سلامتی از کف دست آغاز شده و به تپه عطارد در زیر انگشت کوچک می رسد ( همانطور که در عکس نشان داده شده است ) خیلی از دست ها این خط را ندارند اما اگر داشته باشند نشان دهنده وضعیت سلامتی سیستم گوارش ، معده ، شش ها و سیستم هاضمه خواهد بود. داشتن یک خط عمیق و واضح بسیار خوب است اما درحالت کلی نداشتن چنین خطی بهتر از داشتن یک خط بریده بریده و پر از نقصهای دیگر است.

 

خط عشقimg0208

ممکن است یک یا چندین خط عشق در دست شما موجود باشد که نشان دهنده تعداد روابط عاشقانه و امور عشقی شما میباشد. آنها که عمیق تر هستند و به خوبی مشخص شده اند نشان دهنده افرادی هستند که احساس عمیق تری نسبت به آنها داشته اید و رابطه های بیاد ماندنی تری بودند . اگر خطی نازک ، کم رنگ و یا کم عمق باشد احساس فرد به این رابطه خیلی سطحی و بسیار کم میباشد. شما میتوانید با استفاده از محل قرارگیری این خطوط کمرنگ ، متوسط و عمیق ، زمان تقریبی وقوع آنها را حدس بزنید.

 

 

 

سرانگشتان گردimg2200

سرانگشتان گرد یک حالت متعادل بین واقعگرایی سرانگشتان مربعی و خیالبافی انگشتان نوک تیز میباشد. این انگشتان به افرادی تعلق دارد که همواره قدردان جنبه های مثبت زندگی میباشند و زیبایی های آنرا میبینند در عین حال از واقعیت های روزمره هم غافل نمی شوند.

 

 

 

سرانگشتان مربعیimg2201

سرانگشتان مربعی نشان دهنده افرادی اهل عمل ، منطقی ، علاقمند به نظم و دارای پشتکار میباشد.

 

 

 

سرانگشتان نوک تیز و مخروطی

سرانگشتان مخروطی نسبتا نادر میباشد چراکه این انگشتان مشخصه افرادی است که علاقه img2202ای به واقعیت های زندگی ندارند و ترجیح میدهند در دنیای خیالات ، رویاها و ایده الهای ذهنی خودشان زندگی کنند. آنها معمولا در سرودن شعر، موسیقی و یا هنر توانمندی دارند اما از آنجا که معمولا اهل عمل نیستند از توانمندیهایشان استفاده نمی کنند.

 

 

 

انگشتان کوتاهimg2300

افرادی که انگشتان کوتاهی دارند از جزئیات متنفرند . آنها فکر کرده و سپس بسرعت عمل می کنند و خود را با جزئیات کوچک و کم اهمیت آزار نمیدهند. تحلیل های دقیق و طولانی مدت آنها را خسته کرده و بجای آن دوست دارند مستقیم به سمت هدف بروند.

 

 

 

انگشتان بلندimg2301

این انگشتان به افرادی تعلق دارد که تصمیم گیری ، حرکت و عمل کردن به کارها را بسیار به آهستگی پیش میبرند. آنها به جزئیات کوچک بیش از حد توجه میکنند و تقریبا هر کاری را بدون اینکه به عواقب خوب و بد آن بیاندیشند انجام میدهند بنابراین اغلب فرصتهای خوب را از دست میدهند.
افراد عجول ، کاری و سریع از تعلل این افراد و طولانی کردن هر مورد جزیی دچار خشم و ناراحتی می شوند.

 

 

انگشتان صافimg2302

این انگشتان به افرادی تعلق دارند که میتوانند احساساتشان را کنترل و هدایت کنند. آنها معمولا تفکرات و تصمیماتشان برگرفته از برداشتهای احساسیشان میباشد و به تحلیلهای منطقی و واقعیت های موجود توجهی نمیکنند. آنها بسیار احساسی بوده و قدردان تمام زیبایی های موجود در اطرافشان میباشند.

 

 

 

انگشتان منگوله ایimg2303

این انگشتان به افرادی تعلق دارد که معمولا تصمیمات قطعی و بدون مقدمه میگیرند. چراکه علاقه دارند تمام واقعیت هاو جزئیات را بررسی و کنکاش کنند و بنابراین به سادگی تصمیماتشان را تغییر نمی دهند. آنها معمولا دلایل را بررسی میکنند بجای آنکه بر مبنای احساس یا عاطفه عمل کنند.

 

 

 

شست صاف و محکمimg2500

شستی نسبتا سفت و سخت و غیر قابل انعطاف که به سمت عقب باز نمی گردد و نشان دهنده ی افراد لجوج و کله شق است که براحتی تغییر شرایط را نمی پذیرند و بر نظرات خود پافشاری می کنند. این افراد از جمع کردن پول لذت بیشتری میبرند تا خرج کردن آن و بصورت طبیعی افراد بخشنده ای نیستند.

 

 

 

شست قابل انعطافimg2501

شست قابل انعطاف شصتی است که بند ناخن دار آن بدون مقاومت به سمت عقب بازگردد و نشان دهنده ی فردی بخشنده میباشد که از بخشیدن و خرج کردن بسیار لذت میبرد. فردی پر تحرک، تغییر پذیر ، بردبار، قابل انعطاف و علاقمند به شنیدن موضوعات و ایده های جدید میباشد.

 

 

 

شست بزرگimg2502

شست بزرگ نشان دهنده ی قدرت ، موفقیت ، توانایی، اعتماد به نفس ، اعتقاد و قدرت درونی میباشد. این شصت به افرادی تعلق دارد که میتوانند رهبر یا کننده ی کار ها باشند. شصت بزرگ قدرت خود را به فاکتورهای دیگر دست اضافه می کند.

 

 

 

شست کوچکimg2503

شست کوچک نشان دهنده ی ضعف و شخصیت های ضعیف میباشد. افرادی که ترجیح میدهند پیرو باشند تا رهبر. تصمیم و خواست بسیار کمی برای برنده شدن در این فرد وجود داردبنابراین به سادگی شکست را میپذیرند. شصت کوچک معمولا خصیصه های خوب دیگر موجود در دست را ضعیف می کند.

 

 

 

شست متوسطimg2504

شست متوسط نه بزرگ است و نه کوچک پس به صافب آن پتانسیل دستیابی به موفقیت های متوسط را میدهد.

 

 

 

 

خط زندگیimg3

خط زندگی از بین شصت و انگشت اشاره آغاز میشود و به مچ می رسد. معمولا دور شصت می چرخد. این خط انرژی و زنده دلی ،‌ طول و کیفیت زندگی شخص را نشان می دهد. یک خط طولانی و منظم نشان دهنده ی تعادل عالی و وضعیت سلامتی بسیار خوب یک شخص میباشد.

 

 

 

انواع خط زندگی

خط زندگی زنجیره ایimg0301

وضعیت بدنی این افراد تا سن ۳۸ سالگی چندان مناسب نخواهد بود  بعد از آن تا سن ۶۰ سالگی وضعیت سلامتی آنها عالی خواهد بود اما در سالهای بعد از آن روند سلامتی تنزل پیدا خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

خط زندگی خط جزیره ایimg0302

زندگی اولیه خوبی دارند اما وجود جزیره در بین خط زندگی نشان دهنده ی بروز

یک مشکل در وضعیت سلامتی آنها در حدود ۲۵ تا ۳۵ سالگی خواهد  بود .بعد از آن شخص بهبود پیدا کرده و سلامتی خود را باز می یابد اما مجددا شکستگی  بوجود آمده درخط زندگی نشان دهنده ی این موضوع است که در حدود سن ۵۰ سالگی مسئله دیگری سلامتی وی را تهدید خواهد کرد  اما چون این شکستگی با خط دیگری همپوشانی شده فرد سلامتی خود را بدست خواهد آورد اما وضعیت بدنی وی هرگز مانند قبل نخواهد بود همانطور که نازک شدن خط بعد از شکستگی این موضوع را نشان میدهد.

 

 

خط زندگی قطعه قطعهimg0303

خط زندگی ضعیف ،‌ کم عمق و زنجیره ای به نظرمیرسد. این خط قاعدتا باید بیانگر وضعیت ضعیفی در زندگی شخص به لحاظ سلامتی باشد اما اگر خط مریخ وارد آن شود و به موازات خط زندگی قرار گیرد ( مانند تصویر ) قدرت و توان لازم برای مقابله با ضعف موجود در خط زندگی را برای شخص فراهم میکند. خط مریخ در بسیاری از دست ها وجود ندارد اما اگر باشد نشانه ی خوبی برای سلامتی فرد خواهد بود.

 

 

خط زندگی شکستهimg0304

شکستگی در خط زندگی نشان دهنده ی مشکل جدی در وضعیت سلامتی شخص در حدود سن ۳۷ تا ۴۶ سالگی خواهد بود . هر چند این شکستگی با خطوط کوچک دیگری محافظت شده است که نشان دهنده ی بازیابی سلامتی و بهبود کامل شخص پس از آن خواهد بود.

 

 

 

خط زندگی خمیدهimg0305

اگر خط زندگی مسیر طبیعی اش را عوض کند نشان دهنده ی این موضوع خواهد بود که بوجود آمدن تغییراتی در سبک زندگی فرد در حدود ۴۵ تا ۵۵ سالگی وضعیت سلامتی فرد را تحت تاثیر قرار خواهد داد البته این تاثیرات لزوما منفی نخواهند بود.

 

 

 

کیفیت خطوط

کیفیت تمامی خطها بسیار مهم می باشد چراکه نشان دهنده شدت و ضعف ویژگی مرتبط با آن خط در شخص مورد نظر است.

انواع خطوط:

خطوط شکستهimg0401

خطوط شکسته نشان دهنده ی بروز مشکلات جدی در طول شکستگی می باشد . اگر چه در صورت همپوشانی خطوط ، پیامد این مشکلات چندان جدی نخواهد بود.

 

 

خطوط زنجیره ایimg0402

یک خط زنجیره ای قدرت و اهمیت ویژگی مرتبط با آن خط را پراکنده کرده و از شدت آن می کاهد.

 

 

خطوط عمیقimg0403

یک خط عمیق ،‌ واضح و روشن نشانه ی بسیار خوبی است.

 

 

خطوط تکه تکه img0404

داشتن خط تکه تکه نشانه ی عیب و نقص میباشد.

 

 

خطوط جزیره دارimg0405

وجود جزیره در مسیر یک خط نشان دهنده ی وقوع مشکل در سن خاصی میباشد که حدود زمانی آن هم با توجه به مکان قرار گیری آن قابل حدس زدن خواهد بود.

 

 

خطوط سطحی و کم عمقimg0406

یک خط سطحی و کم عمق ویژگیهای خوب خط را کمرنگ می کند.

 

 

خطوط نازکimg0407

داشتن یک خط نازک عیب و نقص بحساب نمی آید اما قدرت خط مورد نظر را کاهش می دهد.

 

 

تپه هاimg5

تپه ها قسمتهای برجسته ی کف دست میباشند و هر کدام به یکی از سیاره های منظومه ی شمسی نسبت داده می شوند. درست مانند علم ستاره شناسی ، هر کدام از این تپه ها نشان دهنده ی خصیصه ای است که برای آن سیاره تعریف شده است.

 

 

 

 

تپه مشتری (ژوپیتر)img0501

این تپه در پایه ی انگشت اشاره قرار گرفته است و نشان دهنده ی قدرت ، رهبری ، سازماندهی ، نفوذ و تسلط دارنده ی آنرا نشان می دهد.
انگشت اشاره ی کشیده و بلند نشان دهنده ی شخصی است که نیاز شدیدی به محترم شمرده شدن دارد . افرادی که تپه ی مشتری برجسته ای دارند معمولا علاقمند به کمک به دیگران هستند و اگر این تپه بیش از حد برجسته باشد نشان دهنده ی غرور و خودخواهی دارنده ی آن است. اگر کسی این تپه را نداشته باشد هیچیک از خصایص نامیده شده در بالا را نخواهد داشت.

 

تپه زحلimg0502

این تپه در پایه ی انگشت وسط قرارگرفته است. از دید مثبت تپه ی زحل بیانگر افرادی محتاط ، مسئولیت پذیر ، پاسخگو ، هوشیار ، جدی ، عمل گرا ، خشک ، صبور و منظم میباشد . اما از دید منفی نشان دهنده ی افرادی ترسو ، بد اخلاق ، زود رنج ، بدجنس ، محدود ، کسل کننده ، خودخواه ، دلسرد ،‌متعصب و افسرده میباشد. بهتر این است که این تپه خیلی برجسته و توسعه یافته نباشد.

 

 

 

تپه خورشید (آپولو)img0503

انگشت حلقه و تپه ای که دقیقا زیر آن قرارگرفته آپولو نام دارد و نشان دهنده ی میزان موفقیت ، شادی و کامیابی شخص مورد نظر می باشد. فردی با تپه آپولوی توسعه یافته و برجسته معمولا فردی مشهور و شناخته شده است . این افراد معمولا افرادی خوشحال و بشاش هستند که براحتی با دیگران کار می کنند .گاهی اوقات یک خط عمودی دراین تپه دیده می شود که خط موفقیت نام دارد. این خط در همه ی دستها وجود ندارد ولی اگر باشد نشان خوشبختی و موفقیت است.

 

 

تپه عطارد (مرکوری)img0504

انگشت کوچک و تپه ای که زیر آن قرار گرفته توسط مرکوری هدایت و اداره میشود. کسی که تپه ی مرکوری برجسته ای دارد علاقمند به مباحث علمی ، ابداع و اختراع است. بصورت کلی استعداد وی در علم و دانش خواهد بود. وجود ستاره در تپه ی مرکوری نشان دهنده ی یک کار موفق و حرفه ای یا موفقیتی بزرگ برای دارنده ی آن خواهد بود.

 

 

 

تپه ناهید (ونوس)img0505

تپه ای که در کف دست و درست زیر شصت قرار گرفته توسط ونوس هدایت و اداره میشود . ونوس مرتبط با عشق ، احساسات شدید و زیبایی شناسی میباشد. شخصی که دارای تپه ونوس برجسته ای باشد معمولا بسیار احساساتی بوده و به سادگی جذب جنس مخالف می شود و بصورت کلی  به روابط عاشقانه بسیار علاقمند است . وجود یک صلیب در این تپه نشان دهنده ی فردی است که عشق واقعی را در زندگی اش پیدا میکند . وجود ستاره در پایه ی این تپه نشان دهنده بروز مشکل در زندگی عشقی شخص مورد نظر خواهد بود.

 

 

تپه مریخ (مارس)img0506

مریخ مرتبط با شجاعت ، راهبری و جنگاوری میباشد . در کف دست دو تپه مریخ وجود دارد که یکی پیش رونده و دیگری پس رونده هستند.
مریخ پیش رونده معمولا در زیر تپه مرکوری قرار دارد و تقریبا تمام فضای بین خط قلب و خط سر را پر میکند. وقتی این تپه در جای معمول و طبیعی خودش قرارگرفته باشد نشان دهنده شجاعت و سرسختی شخص خواهد بود.
مریخ پس رونده در بین بالای تپه ونوس و بخش آغازین خط زندگی قرار گرفته است که نشان دهنده ی شهامت و جنگاوری واقعی میباشد . شخصی که تپه ی مریخ بزرگ و برجسته ای داشته باشد دلیر ،‌ نترس ، دلاور و قدرتمند خواهد بود و در زندگی تعادل و میانه روی را برمیگزیند.

 

تپه ماهimg0507

تپه ماه که لونا هم نامیده میشود نزدیکترین سیاره به انسان است. این سیاره بصورت عمیقی مرتبط با زیبایی و خیال است. شخصی که تحت نفوذ این سیاره باشد بسیار خیال پرداز خواهد بود و جنبه های هنری شخصیتش برجسته تر از دیگر روحیاتش می باشد.

 

 

 

خط قلبimg0211

خط قلب بصورت افقی در قسمت بالای کف دست قرارگرفته  و تپه های عطارد ،‌آپولو و زحل را احاطه کرده است . طول این خط تاثیر ویژه ای در سلامت شخص دارد و احساسات و روابط شخص را کنترل میکند.

 

 

حالت ۱:محل شروع خط قلب اطلاعات جالبی را در مورد نگرش فرد به مقوله عشق بیان می کند . اگر این خط از تپه مشتری ( زیر انگشت اشاره ) آغاز شده باشد نشان دهنده ی شخصی است که به عشق واقعی اهمیت می دهد . او توانایی عشق ورزیدن و عاشق شدن را داراست و در این زمینه کاملا احساسات ،‌علاقه و محبت خود را ابراز می دارد. فردی با این نوع خط قلب علاقه به ازدواج با کسی را دارد که برای موفقیت مشترکشان بسیار جاه طلب باشد. img0601

 

 

 

 

 

حالت ۲:اگر خط قلب از تپه زحل ( زیر انگشت وسط ) آغاز شده باشد نشان دهنده ی فردی است که معمولا براحتی گرفتار عشق نمی شود و بیان کردن احساسات و نشان دادن علاقه هم برایش کار بسیار دشواری است . یک چنین فردی معمولا از روابط عاشقانه می گریزد.img0602

 

 

 

 

حالت ۳:اگر خط قلب از جایی بین تپه زحل و مشتری ( بین انگشت اشاره  و انگشت وسط ) شروع شده باشد نشان دهنده ی فردی است واقع گرا که در هیچیک از دو حالت قبلی افراط نمی کند. فردی متعادل و میانه رو که با اینکه محبت و احساسات بسیار زیادی دارد اما اجازه نمی دهد که احساساتش وی را تحت کنترل بگیرد.img0603

 

 

 

 

 

انواع دستimg7

یکی از ضروریات کف بینی شناخت انواع دست می باشد که میتواند به ویژگیهای فردی هم نسبت داده شود. در واقع خلق و خو و منش یک فرد از روی شکل دستانش قابل تشخیص خواهد بود. بهتر است بدانید که ممکن است دست یک فرد در اثر ورزش یا کار زیاد بزرگ و زمخت شود اما شکل و نوع آن هرگز عوض نمی شود.

 

 

 

دست عملی و کاریimg0701

کف دستی مربعی شکل و انگشتانی کوتاه

 

 

 

 

دست حسی و بصریimg0702

کف دستی کشیده با انگشتان کوتاه

 

 

 

دست حساسimg0703

کف دستی کشیده همراه با انگشتان بلند

 

 

 

 

دست فکری، عقلانی و خردمند img0704

کف دستی مربعی شکل با انگشتان کشیده

 

 

 

 

 

نشانه های خاص در کف دستimg8

اگر شما نیز کف دستتان را به دقت مورد بررسی قرار دهید می توانید نشانه ها و اشکال مختلفی را در آن بیابید . برخی از نشانه های معمول موجود در کف دست عبارتند از : ستاره ، جزیره ، صلیب ،‌ مربع ، نقطه و شبکه
بر طبق کف بینی برخی از نشانه ها فرخنده ، خوش آیند و خوش اقبال و برخی دیگر شوم ونا مبارک هستند.
محل قرارگیری نشانه ها بسیار مهم است چراکه همین مکان قرارگیری مبنای پیشگویی ها در این باب است.

 

 

جزیره در کف دستimg0801

 

 

دایره در کف دست

img0802

 

 

 

 

نقطه در کف دست

img0803

 

 

 

 

 

 

ستاره در کف دستimg0804

 

 

 

 

صلیب در کف دست

img0805

 

 

 

 

 

 

 

مربع در کف دست

img0806

 

 

 

 

 

 

شبکه یا پنجره مشبکimg0807

شبکه اغلب روی تپه های دست دیده می شود و نشان دهنده بروز مشکل و سختی در دستیابی به هر آن چیزی است که تپه به آن دلالت می کند.

 

 

 

 

شبکه یا پنجره مشبک روی خط زندگیimg8200

نشان دهنده بروز حساسیت یا بیماری در زندگی فرد در حدود بازه ی زمانیی که این جزیره تشکیل شده ،‌میباشد.

 

 

 

 

 

شبکه یا پنجره مشبک روی خط سرimg8201

نشان دهنده ی بروز ضعف مغزی ،‌ خطر یا وقوع مشکلات مغزی برای آن فرد در حدود بازه ی زمانیی که این جزیره تشکیل شده ، میباشد.

 

 

 

شبکه یا پنجره مشبک روی خط قلبimg8202

نشان دهنده ی احتمال ضعف قلبی فرد میباشد بخصوص اگر این جزیره زیر تپه خورشید ( آپولو ) قرارگرفته باشد.

 

 

 

 

شبکه یا پنجره مشبک روی خط سرنوشتimg8203

نشان دهنده ی احتمال بروز یک خسارت مالی بسیار بزرگ برای دارنده ی آن می باشد که باعث بروز نگرانی و اضطراب زیادی برای وی خواهد شد.

 

 

 

شبکه یا پنجره مشبک روی خط خورشیدimg8204

نشان دهنده ی احتمال از دست دادن کار و موقعیت اجتماعی فرد می باشد که معمولا همراه با رسوایی خواهد بود.

 

 

 

 

شبکه یا پنجره مشبک روی خط سلامتیimg8205

نشان دهنده ی احتمال بروز بیماری جدی برای فرد خواهد بود. اگر این جزیره در قسمت بالای خط تشکیل شده باشد و شخص دارای ناخنهای گرد و کوچک باشد این بیماری در ناحیه گلو و نای خواهد بود . حال اگر شخص ناخنهای کشیده داشته باشد بیماری در ناحیه ریه و دستگاه تنفسی بروز خواهد کرد .
درصورتیکه ناخنهای کوتاه داشته باشد و تپه ی ماه در دستش برجسته نباشد احتمال بروز ضعف در عملکرد قلب و دستگاه گردش خون خواهد داشت و در نهایت ناخنهای بسیار صاف نشان از بروز بیماریهای عصبی و سکته خواهد داشت.

حال اگر این جزیره در قسمت پایین تپه تشکیل شود احتمال بروز بیماریهای کلیوی و مثانه را نشان میدهد.

 

وجود دایره روی تپه خورشیدimg8300

وجود دایره روی این تپه بسیار مطلوب است اما در سایر مکانها نامبارک می باشد.

 

 

 

وجود دایره روی تپه ماه

img8301

نشان دهنده احتمال مرگ شخص مورد نظر بر اثر غرق شدن خواهد داشت.

 

 

 

 

 

وجود دایره روی خط زندگیimg8400

نشان دهنده ی احتمال بروز بیماری ناگهانی برای فرد خواهد بود.

 

 

 

 

وجود دایره روی خط سرimg8401

نشان دهنده ی احتمال جراحت یا صدمه ی مغزی برای فرد خواهد بود.

 

 

 

 

وجود دایره روی خط سلامتیimg8402

احتمال وقوع تب و بیماری برای فرد وجود خواهد

 

 

 

 

وجود ستاره روی تپه خورشید (آپولو)img8500

نشان دهنده بدست آمدن ثروت ، قدرت و عظمت برای شخص مورد نظر خواهد بود. معمولا این نشانه مرتبط با زندگی اجتماعی افراد می باشد.

 

 

 

 

 

وجود ستاره روی تپه عطارد (مرکوری)img8501

نشان دهنده ی موفقیتی خارق العاده در کار ، تجارت یا مباحث علمی برای فرد خواهد بود.

 

 

 

 

وجود ستاره روی تپه مریخ (مارس)img8502

اگر زیر مشتری ( ژوپیتر ) قرار گرفته باشد نشان از موفقیت بسیار زیاد در زندگی زناشویی خواهد بود بگونه ایکه زندگیی کاملا متمایز و متفاوت از دیگران خواهد داشت و یا نشان از موفقیت در کار و امور اجتماعی وی خواهد بود بگونه ایکه شهرت زیادی رابرای وی به ارمغان خواهد آورد و رندگی کاری وی را بگونه ای بیمه خواهد کرد.

اگر زیر مرکوری قرارگرفته باشد نشان از موفقیتی در رویارویی با مشکلات شخصی در زندگی خواهد داشت.

 

 

وجود ستاره روی تپه ماهimg8503

نشان دهنده ی کسب شهرت و افتخار از طریق استعداد ذاتی و قوه ی تخیل فرد خواهد بود.

 

 

 

 

وجود ستاره روی تپه ناهید (ونوس)img8504

نشان دهنده ی موفقیت بسیار خارق العاده درروابط عاشقانه فرد خواهد بود.

 

 

 

 

وجود ستاره روی تپه زحلimg8505

تنها جای نا مبارک برای قرارگیری این نشانه خواهد بود و این فرد برای حفظ آرامش زندگی خود باید بسیار تلاش کند و تهدید ها و مشکلات زیادی برای وی پیش خواه آمد.

 

 

 

وجود صلیبزیر انگشت وسط (مشتری – ژوپیتر)img8600

نشان دهنده احتمال بروز مرگی سخت برای صاحبش خواهد بود.

 

 

 

 

وجود صلیب زیر انگشت حلقه (خورشید – آپولو)

img8601

نشان دهنده احتما بروز مشکلات جدی مالی برای صاحبش خواهد بود.

 

 

 

 

 

وجود صلیب زیر انگشت کوچک (مرکوری)img8602

نشان دهنده عدم صداقت و فریبکاری در زندگی فرد خواهد بود.

 

 

 

 

وجود صلیب روی تپه مریخ (مارس)img8603

زیر مرکوری : بروز مخالفتی بسیار بزرگ در امور مربوط به شخص
زیر ژوپیتر : احتمال وقوع مرگی سخت برای دارنده ی آن ، بر اثر تصادف یا نزاع

 

 

 

وجود صلیب روی تپه ماه

img8604

نشان دهنده ی نفوذ بیش از حد تخیلات و رویاها در زندگی فرد می باشد . چنین فردی خود را می فریبد و بجای زندگی در واقعیات در رویا زندگی می کند.

 

 

 

 

وجود صلیبروی تپه ونوسimg8605

نشان دهنده احتما بروز خیانت در زندگی فرد خواهد بود.

 

 

 

 

وجود صلیببالای خط سرimg8606

احتمال وقوع تصادف یا جراحت در سر شخص مورد نظر خواهد بود.

 

 

 

 

وجود صلیببالای خط قلبimg8607

احتمال وقوع نارسایی و مشکل قلب خواهد بود.

 

 

 

 

وجود صلیبروی خط زندگیimg8700

نشان دهنده محافظت فرد در برابر خطرها می باشد.

 

 

 

 

وجود مربع روی خط سرنوشتimg8701

نشان دهنده ی محافظت فرد در برابر خسارات مالی خواهد بود.

 

 

 

 

خط سرimg9

اگر خط سر بصورت کالا افقی از وسط دست آغاز شده و به خط زندگی برسد نشان دهنده هوش ، حافظه و منظق فرد مورد نظر خواهد بود. اگر این خط کوتاه باشد آن فرد باهوش،‌ بصیر و اگاه خواهد بود . یک خط مستقیم نشان دهنده فردی است که بدنبال یک زندگی کاملا مادیگرایانه خواهد بود.

 

 

 

 

حالت ۱ خط سرimg0901

در برخی از دستها خط سر از بالای خط زندگی آغاز می شود و در هیچ قسمتی با خط زندگی برخورد نمی کند که این نشان دهنده ی استقلال طلبی فرد خواهد بود. هر چه این فاصله بین دوخط بیشتر باشد اعتماد به نفس ، فردیت و استقلال طلبی  فرد بیشتر خواهد بود.

 

 

 

حالت ۲ خط سرimg0902

این حالت تقریبا حالت نرمال و متعادل قرارگیری خط سر در دست میباشد ( مطابق تصویر ) . اما همانطور که مشاهده می کنید یک شاخه از آن چرخشی بسمت بالا و بطرف تپه مشتری ( در زیر انگشت اشاره ) داشته است. این موضوع نشان دهنده ی فردی است که برای دست یابی به موفقیت ، بزرگی و مقام ،‌ شهرت و ثروت بسیار جاه طلب می باشد. این مدل خط نشان بسیار خوبی است که بیانگر یک روند رو به رشد در زندگی شخص خواهد بود . درکل جهتی که خط سر در کف دست به خود گرفته بسیار مهم می باشد.

 

 

 

حالت ۳ خط سرimg0903

اگر خط سر مستقیما به سمت تپه ی ماه برود یک نشانه ی قطعی برای انسان متفکر و اهل عمل است که بر مبنای واقعیت ها ، قضاوت عقل و منطق تصمیم گیری میکند مگر اینکه با داشتن انگشتان مخروطی ( قوه تخیل ، تنوع و تطبیق پذیری ) این ویژگی در وی کاهش یافته باشد . اما اگر این شخص دارای انگشتان مربعی شکل باشد گرایش به منطق و واقعیات در این فرد بصورت افراطی خواهد بود.

 

 

حالت ۴ خط سرimg0904

اگر خط سر مستقیما به سمت تپه ی ماه برود یک نشانه ی قطعی برای انسان متفکر و اهل عمل است که بر مبنای واقعیت ها ، قضاوت عقل و منطق تصمیم گیری میکند مگر اینکه با داشتن انگشتان مخروطی ( قوه تخیل ، تنوع و تطبیق پذیری ) این ویژگی در وی کاهش یافته باشد . اما اگر این شخص دارای انگشتان مربعی شکل باشد گرایش به منطق و واقعیات در این فرد بصورت افراطی خواهد بود.

 

 

حالت ۵ خط سرimg0905

خط سر به سمت تپه ی ماه حرکت کرده و با یک شیب ناگهانی به سمت پایین می رود در حدیکه قسمت پایین آن بحالت شکسته شکسته و یا جزیره مانند شده باشد. این خط نشان دهنده فردی است که بشدت خیالاتی و رویاباف میباشد و ترجیح می دهد بجای زندگی در عالم واقعیات در دنیای خیالی خود زندگی کند.

 

 

 

حالت ۶ خط سرimg0906

خط سر در انتها چنگال مانند شده باشد و یک شاخه ی آن به سمت تپه ی واقع گرای مریخ و شاخه ی دیگر به سمت تپه رویابافی ماه رفته باشد. این فرد در برخورد با مسائل می تواند هر دو سوی مسئله را مورد بررسی قرار دهد و دارای فکری بازو گسترده میباشد و بسیار تطبیق پذیر و زیرک است. عمیق تر ، قویتر و یا طولانی تر بودن هر کدام از این شاخه های انتهایی نشان دهنده گرایش بیشتر فرد به سمت واقعیات یا خیالات خواهد بود.

۲ نظرات:

  1. negar

    خوب بود.ممنون

  2. احمد

    من ک هیچی نفهمیدم این چطوری درست نشانه خودم پیدا کنم سردرد نیاوردم

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای علامت گذاری شده *

*

طراحی سایت و سئو