خانه » هنرهای خانه داری » لکه بری » پاک کردن رنگ از روی لباس
دوره DBA مدیریت اجرایی کلاس زبان مشهد آزمون وکالت آزمون سردفتری

پاک کردن رنگ از روی لباس

rang -dateesco.com

نحوه پاک کردن رنگ از روی لباس

نقاشی خانه یکی از کارهایی است که احتمال کثیف و رنگی شدن محیط در حین کار زیاد است و هیچ ارتباطی به اینکه شما سعی می‌کنید چقدر کارتان را با دقت انجام بدهید ندارد؛

نحوه پاک کردن رنگ

نقاشی خانه یکی از کارهایی است که احتمال کثیف و رنگی شدن محیط در حین کار زیاد است و هیچ ارتباطی به اینکه شما سعی می کنید چقدر کارتان را با دقت انجام بدهید ندارد؛ زیرا خواه ناخواه این اتفاق خواهد افتاد و احتمال رنگی شدن پوست یا لباس شما، زمین و قسمت های دیگر در حین نقاشی زیاد است. اگرچه برخی از لکه های خاص به سختی پاک می شود و نیاز به محلول های پاک کننده خاص دارد، اما پاک کردن بسیاری از لکه های رنگی با به کارگیری راهکارهای ساده به راحتی صورت می پذیرد.

لکه های روی لباس

چنانچه رنگی که روی لباس شما ریخته است بر پایه آب باشد کار شما بسیار راحت می شود. در این صورت به محض لکه شدن لباس تان می توانید آن را با آب بشویید. اگر این امکان برای شما وجود دارد که چنین لکه ای را قبل از خشک شدن برطرف کنید، آب کشی کردن آن بهترین و ساده ترین راه است. زیرا این کار لکه رنگی را که هنوز خشک نشده به مقدار زیادی پاک می کند و اثر لکه نیز با شستشوهای مکرر دیگر توسط ماشین لباس شویی برطرف خواهد شد. اما اگر با رنگ روغنی سرو کار دارید و لباس شما به وسیله این نوع رنگ لک شده، کار شما سخت تر می شود. در این صورت اگر قبل از خشک شدن لکه اقدام کنید ممکن است لکه با مقداری الکل یا سوهان ناخن برطرف شود. این کار ممکن است سبب از بین رفتن رنگ پارچه لباس شما نیز شود، به همین دلیل توصیه می کنیم ابتدا این کار را روی قسمت داخلی لباس خود تست کرده و بعد برای پاک کردن لکه اقدام کنید.

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای علامت گذاری شده *

*

طراحی سایت و سئو