خانه » هنر و صنعت » پد سلولزی
دوره DBA مدیریت اجرایی کلاس زبان مشهد آزمون وکالت آزمون سردفتری

پد سلولزی

پد سلولزی در مرغداری

یکی از موارد کاربرد پد سلولزی استفاده از آن در سالنهای مرغداری می باشد. در سالنهای مرغداری در فصول گرم برای خنک کردن و ایجاد رطوبت در سالن در سیستم گرمایش از پد سلولزی مرغداری استفاده می شود.
پد سلولزی مرغداری عملکرد مناسبی در کاهش دما دارد بطوریکه می توان گفت با استفاده از پد سلولزی در سالنهای مرغداری مناطق مرطوب ، رطوبت هوا تا ۱۰ درجه و در مناطق خشک تا ۱۶ درجه کاهش خواهد یافت .
پد سولزی دارای قدرت سرمایش و خنک کنندگی و قدرت جذب رطوبت و آب بالایی می باشد .امکان رشد باکتری و جلبک در پد سلولزی وجود ندارد و همچنین می توان پد سلولزی را با فشار آب به راحتی شستشو داد .
پد سلولزی با اندازه های طولی ، عرضی و ارتفاع مختلف قابل تولید و عرضه در بازار می باشد و برای استفاده و نصب پد سلولزی در کنار هم باید از قاب پد سلولزی استفاده کرد.

 

پد سلولزی و نحوه عملکرد آن در سیستم پد و فن

اصل ترین کاربرد پد سلولزی گلخانه و پد سلولزی مرغداری در سیستمهای سرمایش مرغداری و گلخانه و به منظور سیرکوله کردن آب و ایجاد هوای مطبوع می باشد . نحوه عملکرد سیستم پد و فن در گلخانه و مرغداری به این صورت است که آب توسط پمپ بر روی قاب پد سلولزی پمپاژ می شود و بعد از عبور بر روی پد سلولزی به سمت قاب پایین پد سلولزی برگشته و سپس دوباره به داخل مخزن بر میگردد.
در زمان نصب سیستم پد و فن لازم است این نکنه رعایت شود که در مقابل پد سلولزی باید فن گزاست یا فن ۱۴۰*۱۴۰ نصب شود .
در گذشته پوشال جایگزین پد سلولزی بود ولی امروزه به دلیل کیفیت و راندمان بهتر و بالاتر در سیستم پد و فن گلخانه و مرغداری از پد سلولزی گلخانه و یا پد سلولزی مرغداری استفاده می شود .
مواد اولیه استفاده شده در ساخت پد سلولزی ، عموما قابل جذب در محیط می باشند و مرغوبیت نوع چسب و کاغذ مورد استفاده در ساخت پد سلولزی در کیفیت محصول نقش بسزایی دارد . بطوریکه در صورت بکار بردن چسب نامرغوب ، ممکن است پد سلولزی پس از مدتی از هم گسیخته شود .
پد سلولزی گلخانه و پد سلولزی مرغداری دارای قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی نسبت به محصولات جایگزین خود دارد و همچنین دارای عمر طولانی تری می باشد .
پد سلولزی عموما با عرض بلوک و ارتفاع های مختلف در بازار قابل ارائه می باشد.
برای نصب و جایگذاری بلوکهای پد سلولزی در کنار هم بایستی از قاب پد سلولزی استفاده کرد. که قاب پد سلولزی خود در نوع آلومینیومی و گالوانیزه قابل ارائه در بازار می باشد

 

پد سلولزی گلخانه | پد سلولزی مرغداری

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلدهای علامت گذاری شده *

*

طراحی سایت و سئو